Opinie

Jak oceniają nas klienci?

Poznaj opinie o nas

kobieta

I highly recommend Mrs. Kate, the lessons are conducted in a pleasant atmosphere! Ms. Kate is always professionally prepared for the lessons! I recommend her to people who want to learn not only American English but the local culture!;)

Maciej R.

IT Specialist

Gorąco polecam naukę języka angielskiego u P. Kate. Jest to niezwykle ciepła, miła osoba , a do tego profesjonalista w tym co robi. Mój syn jest uczniem już ponad rok czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni.P . Kate ma bardzo dobre podejście do nastolatków , syn bardzo polubił j. angielski dzięki tym lekcjom i co ważne bardzo chętnie uczęszcza na nie:) Jeżeli ktoś szuka profesjonalisty i bardzo dobrego nauczyciela to polecam z czystym sumieniem . Mój syn też trafił na te lekcje z polecenia:)

Sylwia Kozłowska

I am very happy with the progress that my kids are making, thanks to the classes with Ms. Kate. I believe the wide vocabulary and the right pronunciation will help them use English more naturally.

Michał R
Michał R

Serdecznie polecam Panią Katarzynę oraz jej lekcje online. To bardzo wygodne mieć zajęcia w zaciszu własnego domu tak jak mi wygodnie - przez komputer, tablet lub telefon. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pani Katarzyna ma doświadczenie i podchodzi bardzo profesjonalnie do każdych zajęć i jest zawsze świetnie przygotowana. Odkąd uczęszczam na jej zajęcia mój angielski uległ poprawie, co bardzo pomaga mi w pracy.

Adrian S.
Adrian S.

Business Owner

0 +

zadowolonych klientów

0 +

Lekcji Online w roku

0 +

Poziomów nauki

0 +

Firm uczących się z nami